Bike Fitting - Mam Świetną Pozycję

EUCO SUSZ TRIATHLON 2015

Za nami już tegoroczne zawody triathlonowe w Suszu. Miłe jest to, że z każdą kolejną edycją odwiedza nas coraz więcej osób, które kupiły u nas rowery, ustawiały  pozycję lub odwiedziły wcześniej nasze stoisko.

Hala w której odbywało się EXPO świetnie nadawała się do pracy, stąd trzy dni trwania zawodów wykorzystaliśmy do  poprawy pozycji zaprzyjaźnionych zawodników lub do ustawiania rowerów nowych klientów.

Susz stoisko

Wizytował nasze stoisko Marcin Konieczny, cały w różu,  z kompletnym ekwipunkiem WZOROWEGO KIBICA.

Wspierał duchowo Krzysztofa Dietricha, który dołączył do grona ARGONAUTÓW ( Argon E112).

Krzysztof Dietrich i Marcin Konieczny

Na początku atmosfera była napięta:

Trzech smutnych

… ale po chwili się rozluźniła:

Trzech wesołych

Jak widać na zdjęciach, dał z siebie WSZYSTKO kibicując zawodnikom. Zmusił również  do współpracy Rodzinę.

Marcin z Rodziną

Gościliśmy u siebie  Annę Piorun, która sprawdzała przed startem pozycję czasową na rowerze szosowym Specialized. Pani Anna zajęła wśród kobiet na długim dystansie  3 miejsce (łączny czas 4:47:17) – gratulujemy!

Anna PiorunAnna Piorun fitting

Odwiedził  nas również Filip Przymusiński, który tym razem zajął  w zawodach 5 miejsce z czasem 4:05:38.

Filip Przymusiński

Od Artura Czerwca, współorganizatora triathlonu IRON DRAGON i prowadzącego w Zabierzowie sekcję pływacką dostaliśmy medal zdobyty  w AQUATHLONIE (3 miejsce). Artur zajął również 39 miejsce (M35-39) na długim dystansie z czasem 4:33:42