Bike Fitting - Mam Świetną Pozycję

Bike Fitting – formularz kontaktowy

W celu dokończenia zamówienia prosimy uzupełnić poniższy formularz

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Ilość rowerów (wymagane) oraz typ roweru/ów

Preferowany termin
dzień miesiąc

Uwagi do zamówienia

Gdy kontaktujesz się z nami za pomocą formularza kontaktowego, telefonu, poczty e-mail, czy w tradycyjnej formie listownej, przekazujesz nam swoje dane osobowe, np. imię, nazwisko, adres e-mail, telefon, itp. Dane te wykorzystujemy w celach kontaktowych do udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania.
Masz prawo żądać dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane są przetwarzane przez nas zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w celu w jakim zostały nam powierzone i będą przez nas przechowywane przez okres uzasadniony interesem Administratora lub przepisami prawa. Dodatkowe informacje na temat przetwarzania przez nas danych osobowych możesz znaleźć w Polityce Prywatności.
Informujemy, że Administratorem przekazanych nam danych osobowych jest Jan Lipiarski oraz Krystyn Lipiarski – wspólnicy Przedsiębiorstwa Handlowo Usługowego WERTYKAL s.c. z siedzibą w Zabierzowie (32-080), przy ul. Śląskiej 116.
W sprawach związanych z danymi osobowymi możesz skontaktować się z Administratorem danych, wysyłając wiadomość na adres e-mail: biuro@wertykal.com

 

do góryˆ