Bike Fitting - Mam Świetną Pozycję

Leomo Type-R

L eomo Type-Rlighter

LEOMO TYPE-R to mobilne, poręczne urządzenie do analizy ruchu, które mierzy i rejestruje  dane z niesamowitą dokładnością. Łącząc najnowszą technologię wykrywania ruchu, biomechanikę i wsparcie technologiczne na najwyższym poziomie, TYPE-R może pomóc przenieść   trening, wydajność i zapobieganie kontuzjom na zupełnie nowy poziom. Lekki odbiornik z dużym wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości można przymocować do roweru lub nadgarstka. Dane dotyczące mocy, rytmu, prędkości, tętna, GPS i analizy ruchu są  pokazywane w czasie rzeczywistym.

lighter2Czujniki ruchu

TYPE-R jest wyposażony w pięć małych, lekkich czujników  Bluetooth®, każdy z własnym trzyosiowym żyroskopem i trójosiowym akcelerometrem. Czujniki ruchu TYPE-R, które umieszcza się na udach, stopach i miednicy (opcjonalnie na mostku)  rejestrują ruch kolarza z szybkością  100 punktów danych na sekundę, wysyłając informacje w czasie rzeczywistym do wyświetlacza TYPE-R.

 

 

 

Dane w czasie rzeczywistymlighter3

Odbierając  sygnały z czujników transmitujących dane w standardzie ANT + ™,  Leomo Type-R wyświetla  wartości dotyczące ruchu (MPI:  Motion Performance Indicators) ale może monitorować  również moc, kadencję, prędkość.

 

 

 

 

lighter4Szczegółowa analiza danych

Po zakończeniu treningu zawodnicy i trenerzy mogą przeprowadzać dogłębną analizę jakości treningu mając do dyspozycji dane dotyczące ruchu, mocy, kadencji, prędkości, tętna, wysokości i innych.

do góryˆ