Bike Fitting - Mam Świetną Pozycję

Rewolucyjna nowość!!! Koła 3T MECRURIO

3T rozpoczęło produkcje nowej generacji kół. Koła MERCURIO zostały zaprojektowane, aby pokonać wszystkie istniejące na rynku koła w 7 podstawowych kategoriach.

 


Optymalizacja aerodynamiki pod kątem rzeczywistych warunków na drodze a nie tylko w tunelu aerodynamicznym. Udało się uzyskać bardzo niski opór aerodynami czny w szerokim spektrum kątów natarcia wiatru, bez niebezpiecznych destabilizujących zmian ciśnienia wokół obręczy.


Waga rzeczywista, która wynosi poniżej 1400g na parę kół. Waga ta została osiągnięta bez wpływu na wytrzymałość. Świadczą o tym bardzo dobre wyniki testu na uderzenie wg standardu UCI.


Niska inercja. Masa bezwładna koła została skupiona wokół piasty, aby koło mogło jeszcze lepiej przyspieszać.


Piasty o bardzo niskich oporach toczenia. W tej chwili wyposażone są w precyzyjne łożyska stalowe. Jako opcja ma się pojawić zestaw łożysk ceramicznych.


Sztywność uzyskana przez całość konstrukcji, oferuje jeszcze lepsze przeniesienie energii z pedałowania i bardzo dobre właściwości jezdne.


Koła 3T uzyskały doskonałe rezultaty w testach hamowania. Obręcz bez problemu wytrzymuje temperaturę ponad 200 st. C. wydzielaną podczas zatrzymywania roweru. Powierzchnia styku klocka z obręczą jest bardzo odporna na ścierania i dostarcza doskonałą siłę hamowania w zmienny warunkach, również w deszczu.


Bębenek piasty jest kompatybilny z wszystkimi dostępnymi na rynku standardami, bez konieczności wymiany. Oznacza to możliwość zmiany systemu napędu w każdej chwili. Oraz posiadanie jednej pary kół do kilku rowerów.