Bike Fitting - Mam Świetną Pozycję

RELACJA OSIĄGNIĘĆ DRUŻYNY KOLARSKIEJ BIKEHOLIC-TINES –VOLVO WADOWSCY-WERTYKAL

Mając za sobą połowę sezonu można  się pokusić o małe podsumowanie dotychczasowych startów i osiągnięć naszej Drużyny Szosowej. Za nami dziesięć startów podczas których zawsze stawaliśmy na podium. W klasyfikacji drużynowej pewnie prowadzimy, mając nad następną Drużyną 758 punktów przewagi. Daje to nadzieje że jeśli nie wydarzy się nic nadzwyczajnego, powinniśmy obronić puchar zdobyty w zeszłym sezonie, dla najlepszej Drużyny cyklu Road Maraton. W pozostałych klasyfikacjach również wypadamy znakomicie. W indywidualnej nasi zawodnicy  plasują się w czołówce stawki.

W kategorii K1 prowadzi Dorota Radomańska na drugim miejscu Ewa Tynka, w kat. H pierwsze miejsce należy do Damiana Stawiarskiego, kategoria A , pierwszy Bartek Sikora, kategoria B, drugiTomek Wójcik, trzeci Mirek Sólnica, siódmy Piotr Młynarski, w kategorii D na trzeciej pozycji Waldek Socha, czwarty Staszek Radzik.

 

W klasyfikacji Top10 zawodników z największą ilością punktów, z których zwycięzca będzie nagrodzony pucharem ufundowanym przez Sylwestra Szmyda, mamy aż czterech reprezentantów. Na pierwszym miejscy plasuje się Ewa Tynka , tuż za nią Bartek Sikora .

 

Nasze dotychczasowe sukcesy nie były by jednak możliwe bez ogromnej pomocy naszych sponsorów, firmy Tines , Wertykal oraz Volvo Wadowscy , którzy również jeśli jest taka potrzeba użyczają nam samochodów których są dilerem.

Wielkie dzięki!!!

 

 

 

Nam pozostaje jedynie trzymać formę :-)

 

Poniżej odsyłam  zainteresowanych do linka z wynikami z poszczególnych wyścigów .

 

http://www.roadmaraton.pl/wyniki.html